Що таке металочерепиця: види покриття та їх особливості

види металочерепиці

Глиняна черепиця, яка довгий час була однією з найзатребуваніших, виглядає дорого, стильно, модно, притаманна класичному європейському стилю. Нажаль, а можливо й на краще, глиняні плитки зносились, вийшов їх пік популярності і на заміну прийшла більш сучасна та надійна, дещо схожа металочепериця.

В чому її переваги, на які види поділяється, як встановлюється та чому саме металочерепицю в Хмельницькому варто вибрати для покрівлі будинку?

Особливості металочерепиці, сфери застосування

Виготовлення перших листів металочерепиці почалося ще в 1980-ті роки фінською компанією. За майже 40 років існування технології значно вдосконалилися і сьогодні матеріал має більш високі характеристики, виготовляється з використанням інноваційних технологій і нових надійних та міцних матеріалів.

Металочерепиця в різних видах та модифікаціях – це легкий, міцний, довговічний листовий покрівельний матеріал. Виготовлений лист з тонколистової сталі холодного прокату з додаванням міді, алюмінію, зверху покритий спеціальним захисним шаром. Перевагою такого виготовлення є міцність, яка значно вище гарячекатаної. Захисний полімерний шар захищає покрівельний матеріал від корозії, не дає кольору вигоряти та забезпечує довгий експлуатаційний період.

Покриття з металочерепиці виглядає стильно, дорого, легкий в установці, екологічний, має широкий діапазон робочої температури – від -50 до +500) та має порівняно доступну ціну. Застосовують металочерепицю різних видів для облаштування дахів, покрівлі будинків, складів, торгових об’єктів, нежитлових приміщень, як архітектурні елементи.

Металочерепиця: види та їх переваги

металочерепицяКласифікація металочерепиці може бути за декількома ознаками – за матеріалом профілю, за геометрією профілю. В залежності від основного матеріалу металочерепиця ділиться на види:

 • Алюмінієвий – легкий, тонкий і м’який, не боїться вологи, не піддається корозії. Ціна на нього висока, тому масового застосування не набув;
 • Мідний – бюджетний варіант, негативно контактує з атмосферними опадами, яке потрібно дорого та часто очищувати;
 • Оцинкований – використовується найчастіше. Для захисту матеріалу від корозії його обробляють алюцинком та полімерами, це водночас значно підвищує його вартість.

В залежності від колірної гами, формату хвилі металочерепиця зустрічається таких видів:

 • монтеррей – хвиля плавна, глянсова. Кольору натуральної черепиці;
 • крон – невисока та гофрована поверхня, підошва між хвилями висока;
 • опал – хвиля плавна напівкругла, ширина плоскої підошви дорівнює хвилі;
 • банга – висока хвиля, яскраві виражені переходи, одна з найсучасніших та наймодніших;
 • венеція – має велику хвилю, яка нагадує натуральну глиняну черепицю;
 • шанхай – рельєфна, схожа на класичну черепицю, хвилі у ній розташовані по переміно – широка, вузька, дві маленьких на підошві і знову те саме;
 • джокер – округла увігнута хвиля з високими краями;
 • іспанська дюна – має форму великої плитки;
 • кантрі – має саму найменшу висоту хвилі;
 • агнета – хвиля вузька, підошва нахилена вбік.

Для покращення експлуатаційних характеристик, підвищення морозостійкості, впливу атмосферних опадів та сонця, виробники металочерепиці використовують спеціальне покриття, яке також може бути різним. РЕ – поліестер, має велику гамму кольорів, витримує УФ опромінення, морози до -60, спеку до +120, захисний шар 25 мкм. РЕМА – матовий поліестер, розроблений на основі звичайного поліестеру, шар покриття 35 мкм, важко пошкодити у процесі монтажу. ПВХ – полівінілхлорид, імітує текстуру натуральних матеріалів, шар нанесення 200 мкм, найкраще протистоїть механічним впливам. ПУРАЛ – захисний шар 50 мкм, протистоїть УФ опроміненню, не втрачає своєї привабливості при температурі +120. Ще також є АРМАКОР, поліестер товстошаровий, полівінілдентфторід, які мають не менш високі якісні характеристики.

Як замовити металочерепицю в Хмельницькому?

Металочерепиця в Хмельницькому доступна для замовлення та покупки онлайн по вигідній ціні різних видів, дизайну, кольору в нашому магазині «БудПрогресс». Ми пропонуємо виключно високоякісний, надійний будівельний матеріал, послуги по його монтажу та встановленню. Вартість будматеріалу, послуг по встановленню у нас не високі, завжди йдемо на зустріч та пропонуємо знижки, програми лояльності.

З нами ваш будинок стане не тільки стильним та красивим, а й теплим, сучасним, комфортним. Робіть замовлення прямо зараз, або зверніться за консультацією до наших менеджерів.

Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course
download karbonn firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy free download

Зв'язок з нами

Україна, Хмельницький, вул. Панаса Мирного, 2/3Б +38 (067) 763 00 63