МАНСАРДНІ ВІКНА

Продаж мансардних вікон ROTO та послуги установки вікон під ключ
в місті Хмельницькому та Хмельницькій області за самими доступними цінами

МАНСАРДНІ ВІКНА

Продаж мансардних вікон ROTO та послуги установки вікон під ключ
в місті Хмельницькому та Хмельницькій області за самими доступними цінами

МАНСАРДНІ ВІКНА

Продаж мансардних вікон ROTO та послуги установки вікон під ключ
в місті Хмельницькому та Хмельницькій області за самими доступними цінами

МАНСАРДНІ ВІКНА В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Якщо вам потрібно купити і встановити мансардні вікна в Хмельницькому, то зверніться за допомогою в нашу компанію ТОВ “Буд Прогрес”. Ви отримаєте повний спектр послуг, в тому числі доставку і установку мансардних вікон в вашому будинку. Мансардні вікна за самими доступними цінами в Хмельницькому.

Як замовити МАНСАРДНІ ВІКНА ROTO?

Зв'язатися з нами

залиште заявку на сайті або відвідайте наш офіс

Вибрати модель вікон

в офісі представлена широка виставка зразків

Комплексний кошторис

порахуємо вартість вікон ROTO і вартість їх установки

Узгодження

підписання договору і кошторису

Доставка матеріалів

здійснити повну оплату матеріалів

Послуги установки

здійснити оплату
послуг
+38 (067) 763 00 63 09:00–18:00 / СБ/НД - ВИХІДНИЙ
123
МАНСАРДНІ ВІКНА ROTO ВІД ТОВ “БУД ПРОГРЕС”
Мансардні вікна Roto Designo R4:

Ціна від 5600 грн

 • Вікно Designo R4 — це класична модель мансардного вікна з віссю повороту стулки в ½ висоти вікна. Управляти вікном можна за допомогою однієї багатофункціональної ручки, розташованої в нижній частині вікна. Продуманий дизайн і підібраний колір зовнішніх накладок роблять дану модель вікна ідеально підходить для будь-якого мансардного приміщення.Вікна Designo R4 — це найкраще поєднання ціни та якості.

Мансардні вікна RotoQ:

Ціна від 8600 грн

 • Roto QТ – це версія з електричним управлінням центрально-поворотного мансардного вікна нової генерації – Roto Q, яку вирізняє сучасний дизайн і висока енергоефективність. Ця модель вікна рекомендується для установки в зонах на великій висоті від рівня підлоги, коли людині важко дістати руками.Управляти таким вікном можна декількома способами:
  1-й –через клавішний вимикач (QT4 E)
  2-й – за допомогою одно або багатоканального пульта (QT4 F).

Мансардні вікна Roto Designo R7:

Ціна від 7400 грн

 • Мансардне вікно з піднятою віссю повороту Designo R7 відрізняється від традиційних центрально-поворотних вікон своєї більш високою функціональністю і комфортом в експлуатації.Вісь повороту вікна R7 розміщена в ¾ його висоти. За допомогою двох газових амортизаторів, розміщених зліва і справа на стулці вікна, вікно легко відкривається.
  При цьому велика частина стулки виходить назовні, забезпечуючи користувачеві вільний і комфортний доступ до відкритого вікна.

Мансардні вікна Roto Designo R79

Ціна від 9200 грн

 • В інноваційної моделі вікна R79 замість однокамерного склопакета (як в звичайному вікні R75) встановлено двокамерний енергозберігаючий склопакет, всередину якого закачаний інертний газ криптон (в однокамерному — аргон).Зовнішнє скло — загартоване (ESG), розбити його дуже складно, і гарантія на такий пакет від виробника, німецької компанії Roto, становить 15 років.
  Основний меседж вікна R79 — «потрійний захист»

Зроби життя друзів простішим - поділись посиланням!

Рекомендуй нас і наші послуги своім друзям і колегам, нехай вони теж зроблять собі покрівлю і фасад якісно

БЕЗКОШТОВНО ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС МАНСАРДНІ ВІКНА

  Потрібні мансардні вікна, їх установка?
  Опишіть що саме потрібно: все під ключ чи тільки
  мансардні вікна без послуг монтажу?
  Контактна інформація  Сходи на горище Oman
  ВІД ТОВ “БУД ПРОГРЕС” В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

  Мансардні вікна — корисна функція, якщо ви хочете провести деякі перетворення даху в своєму будинку. Мансардні вікна — це вікно на даху будинку, що виступає з похилого даху. Щоб побудувати вікно, ви повинні зробити раму всередині даху, на відміну від інших вікон в будинку, які знаходяться на одному рівні зі стінами. Отже, мансардні вікна також називаються вікнами на даху.

  Якщо вам потрібно купити і встановити мансардні вікна в Хмельницькому, то зверніться за допомогою в нашу компанію ТОВ “Буд Прогрес”. Ви отримаєте повний спектр послуг, в тому числі доставку і установку мансардних вікон в вашому будинку. Мансардні вікна за самими доступними цінами в Хмельницькому.

  Мансардні вікна від ТОВ Буд Прогрес в Хмельницькому

  Збільште Простір. Вікна на даху збільшують простір на висоті голови на самих верхніх рівнях будинку. Це полегшує пересування по приміщенню. Знижується ризик зіткнення з стелею. Можливо, ви навіть захочете перетворити цей простір в додаткову спальню або кабінет. Це підвищує функціональність верхнього простору в будинку.

  Вентиляція. Ви можете насолоджуватися поліпшеною вентиляцією в своєму будинку з вікнами на даху. Подвійний підвісний дизайн особливо популярний в будинках, де немає кондиціонера. Це відбувається тому, що ви можете частково відкрити їх як зверху, так і знизу. Згодом створюється протяг, який полегшує рух гарячого повітря через верхню частину, в той час більш холодне повітря надходить знизу, щоб замінити гаряче повітря.

  Функціональність. Вікна на даху пропускають в кімнату достатньо природного світла. Це підсилює внутрішню атмосферу. Наявність природного освітлення також дозволяє використовувати простір для різних видів діяльності. Вікна підкреслюють, як внутрішній, так і зовнішній характер вашого будинку. Це підвищує цінність вашої власності.

  Універсальність. Мансардні вікна доступні в різних формах, розмірах і стилях.

  Типи мансардних вікон

  Існує кілька типів мансардних вікон, від класичних і традиційних, до сучасних і архітектурних. Стиль, який ви виберете для свого будинку, буде залежати від різних факторів, в першу чергу від існуючої конструкції і загальної естетики вашого будинку. Ще одним важливим фактором є бюджет, оскільки стилі мансардних вікон також розрізняються за якістю матеріалу, розміром, вимогам до робочої сили і багато чому іншому. Як тільки ви сплануєте ці елементи, ви зможете вибрати відповідне мансардне вікно для своєї нерухомості. Найбільш популярні стилі, доступні сьогодні на ринку, включають фальшивий (або сліпий), двосхилий, бочкоподібний, шатровий, борної, вбудований, навісний і плоский стиль.

  ТОВ «Буд Прогрес» також пропонує Покрівля з черепиці, Водостічні системи, Металочерепицю та Сайдинг (Блок хаус).

  Зв'язок з нами

  Україна, Хмельницький, вул. Панаса Мирного, 2/3Б +38 (067) 763 00 63